معرفی ابزار میلواکی

ابزار میلواکی

از زمان آغاز فعالیت این شرکت در سال 1924، ابزار میلواکی صنعت را در ایجاد راه حل های نوآورانه هدایت کرده و باعث افزایش بهره وری و دوام بی نظیر برای کاربران حرفه ای شده است. مجموعه ابزار برقی میلواکی شرکتی است که ابزارهای برقی را تولید و به بازار عرضه می کند. این برند زیر مجموعه صنایع Techtronic است و ابزار قدرت سیم دار و بی سیم، ابزار دستی، انبردست، اره دستی، پیچ گوشتی و کیت ترکیبی ابزار تولید می کند.

در سال 1918 این برند اولین مته سبک قابل حمل 1/4 اینچی را معرفی کرد. که بسیار سبک تر از مدل های قابل مقایسه با وزن فقط 5 پوند بود. تاسیسات تولیدی آنها در اثر آتش سوزی در سال 1923 از بین رفت و پس از تعطیلی مغازه به دلیل خسارات ناشی از آتش سوزی که تأسیسات آنها را از بین برد، شرکت به حراج عمومی رفت. در سال 1924، سایبرت باقیمانده دارایی را خریداری کرد و شرکت ابزار الکتریکی میلواکی را ایجاد کرد. هدف تجاری وی در این زمان بهبود ابزارهای تولیدی دیگر بود که ایده های لازم برای تغییر طول عمر ابزارهای موجود در بازار در آن زمان را بدست آورد.

در طول دهه 1930 میلواکی از سوی دولت فدرال تجهیز شد و تولید کلیه ابزارهای خود را با استاندارد تجهیزات نیروی دریایی آمریکا آغاز کرد. آنها همچنین تولید سمباده، صیقل دهنده، چکش برقی و آسیاب دستی خود را آغاز کردند. نوآوری عمده بعدی که میلواکی روی میز آورد، یک دریل چکشی برقی دستی 3/4 اینچی بود که قابلیت عملکرد به عنوان یک دریل معمولی نیز داشت. در جریان وقوع جنگ جهانی دوم و رونق تولید که به دنبال آن اتفاق افتاد، شرکت میلواکی تا حدی به تأمین کننده اصلی نیروی دریایی آمریکا تبدیل شد.

این برند در ایران نیز بسیار شناخته شده است و محصولات آن نظیر آچار بکس برقی، آچار بکس شارژی، اره افقی بر، اره پروفیل بر، اره عمودبر، اره گردبر، بتن کن، چکش تخریب، دریل گیربکسی، دریل چکشی، دریل شارژی، سمباده برقی، اره فارسی بر، فرز آهنگری، فرز انگشتی، فرز سنگبری، مینی فرز و … در بازار موجود می باشند. فروشگاه اینترنتی مستر ابزار با هدف کسب رضایت مشتریان و ایجاد تجربه خریدی رضایت بخش، آماده ارائه مشاوره رایگان و فروش محصولات برند AEG در سریع ترین زمان می باشد و اورجینال بودن کالا را تضمین می کند.

× مشاوره در واتساپ