معرفی ابزار ماکیتا

ابزار ماکیتا

همه چیز بیش از 100 سال پیش با موتور الکتریکی شروع شد. شرکت ابزار ماکیتا در سال 1915 به عنوان یک شرکت فروش و تعمیر موتور الکتریکی تاسیس شد. امروزه ماکیتا به عنوان یک مارک جهانی در بیش از 40 کشور یکی از رهبران نوآوری است و محصولات عالی خود را در 10 کارخانه در 8 کشور جهان تولید می کند. کیفیت و دوام بی نظیر محصولات ماکیتا تحت تأثیر قابلیت های R&D قوی این شرکت ایجاد شده و باعث جلب اعتماد کاربران حرفه ای در سراسر جهان شده است. هر روز در سایت های شغلی در سراسر دنیا، ابزار ماکیتا قدر ، عملکرد و دوام مورد نیاز کاربران حرفه ای را با محصولی کم حجم تر، دارای لرزش کمتر و احساس بهتر ارائه می دهد.

شرکت ابزار ماکیتا تولید کننده ژاپنی ابزارهای برقی است که در 21 مارس 1915 تأسیس شد و در آنجو ژاپن مستقر است و کارخانه هایی در برزیل، چین، ژاپن، مکزیک، رومانی، انگلستان، آلمان، دبی، تایلند و ایالات متحده دارد.

در مارس 1915، Makita Electric Works در ژاپن تأسیس شد و این شرکت شروع به فروش و تعمیر تجهیزات روشنایی، موتورها و ترانسفورماتورها کرد. در سال 1958، ماکیتا یک دستگاه برقی قابل حمل در ژاپن به بازار عرضه کرد و سال بعد به تولید کننده ابزار قدرت تبدیل شد. در آوریل 1969، آنها دریل 6500D (اولین ابزار قدرت قابل شارژ) را تولید کرد. در دسامبر 1978، آنها دریل شارژی 6010D (اولین ابزار باتری نیکل کادمیوم) را راه اندازی کردند.

محصولات ابزار ماکیتا

ابزار بی سیم و شارژی

ماکیتا محصولات زیادی را در این زمینه ارائه می دهد. علاوه بر پیچ گوشتی های بی سیم، آچارهای ضربه ای بی سیم، دریل های چکشی بی سیم و اره برقی بی سیم، ماکیتا ابزارهای مختلف دیگری مانند مینی فرز های بی سیم نیز ارائه می دهد.

ابزار قدرت

در زمینه ابزارهای قدرت، ماكیتا از یک طرف ابزارهای كلاسیک مانند چكش های حفاری، دریل ها، دستگاه های برش و اره را ارائه می دهد و از طرف دیگر، تجهیزات باغبانی (چمن زن و علف زن برقی و دمنده ها) و ابزار اندازه گیری را عرضه می کند.

تجهیزات بنزینی

ماکیتا در این بخش ماشین های برش، ژنراتور، اره برقی، ماشین چمن زنی و دمنده تولید می کند.

این برند در ایران نیز بسیار شناخته شده است و محصولات آن نظیر اره عمودبر، اور فرز نجاری، بتن کن، پولیش، فرز آهنگری، فرز سنگبری، منگنه کوب بادی، میخ کوب بادی و … در بازار موجود می باشند. فروشگاه اینترنتی مستر ابزار با هدف کسب رضایت مشتریان و ایجاد تجربه خریدی رضایت بخش، آماده ارائه مشاوره رایگان و فروش محصولات برند ماکیتا در سریع ترین زمان می باشد و اورجینال بودن کالا را تضمین می کند.

× مشاوره در واتساپ