معرفی ابزار بوش

ابزار بوش

بخش ابزارهای قدرت گروه بوش، پیشرو در بازار جهانی ابزارهای برقی و لوازم جانبی ابزارهای برقی است. عوامل اصلی موفقیت، همکاران متخصص و سرعت فوق العاده بالای نوآوری این گروه استد. هر ساله بوش بیش از 100 ابزار قدرت جدید را وارد بازار جهانی می کند. گروه بوش یک تامین کننده پیشرو در زمینه فناوری و خدمات در جهان است. گروه بوش متشکل از برند بوش و بیش از 350 شرکت تابعه و منطقه ای در بیش از 60 کشور جهان است. اگر شرکای فروش و خدمات آن در آن گنجانده شود، بوش در حدود 150 کشور جهان نمایندگی دارد.

بوش یکی از مشهور ترین نام ها در طراحی و تولیدات ابزار آلات می باشد که در سال 1886 توسط شخصی به نام روبرت بوش در شهر اشتوتگارت آلمان تاسیس شد. روبرت بوش با سن پایین فقط 25 سال و با مشورت دو نفر از کارکنان توانست کارگاه مهندسی ماشین آلات سبک و همچنین مهندسی برق را به نام خودش ثبت نماید. دفتر مرکزی شرکت بوش اکنون در شهر گرلینگن در آلمان می باشد.

این شبکه توسعه، تولید و فروش در سراسر جهان بر پایه و اساس رشد بیشتر استوار است. بوش با ارائه تمام محصولات و خدمات خود کیفیت زندگی را با ارائه راهکارهایی نوآورانه و مفید افزایش می دهد. به عنوان یک پیشگام تولید با بیش از یک قرن تجربه، نام بوش با مهندسی برتر مترادف شده است. مجموعه تاسیس شده رابرت بوش در زمینه طراحی، ساخت و فروش ابزارهای قدرت، ابزارهای دوار و نوسانی، لوازم جانبی ابزارهای برقی، دستگاه های تراز لیزری و نوری یک رهبر جهانی است.

این برند در ایران نیز بسیار شناخته شده است و محصولات آن نظیر آچار بکس برقی و شارژی، اره افقی بر، اره پروفیل بر، اره عمود بر، اره فارسی بر، اره گرد بر، اره میزی، اور فرز نجاری، بتن کن، بلوور، پولیش، تراز لیزری، متر لیزری، کارواش، چکش تخریب، دریل ساده، دریل گیربکسی، دریل چکشی، دریل شارژی، رنده نجاری، سشوار صنعتی، سمباده لرزان، شیار زن، فرز آهنگری، فرز سنگبری، مینی فرز و … در بازار موجود می باشند. فروشگاه اینترنتی مستر ابزار با هدف کسب رضایت مشتریان و ایجاد تجربه خریدی رضایت بخش، آماده ارائه مشاوره رایگان و فروش محصولات برند بوش در سریع ترین زمان می باشد و اورجینال بودن کالا را تضمین می کند.

× مشاوره در واتساپ